Komisyonlar ve Koordinatörlükler

 

T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ
ZİRAAT FAKÜLTESİ KOMİSYON VE KURULLARI

1-FAKÜLTE YÖNETİMİ

Görevi Unvanı Adı-Soyadı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dekan Prof.Dr. Mustafa AKBULUT 08.01.2024 08.01.2027
Dekan Yardımcısı Dr.Öğr. Üyesi Önder ALBAYRAK 18.01.2024 18.01.2027
Fakülte Sekreteri Mustafa KAPTI 26.09.2023  
 

2-FAKÜLTE YÖNETİM KURULU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof.Dr. Mustafa AKBULUT Dekan (Başkan) 08.01.2024 08.01.2027
Prof.Dr. Fatih SEYİS Üye 06.01.2024 06.01.2027
Prof.Dr. Özgün KALKIŞIM Üye 20.10.2022 20.10.2025
Prof.Dr. Keziban YAZICI Üye 20.10.2022 20.10.2025
Doç. Dr.Ümmü Özgül KARAGÜZEL Üye 03.11.2023 03.11.2026
Dr.Öğr.Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI Üye 15.05.2022 15.05.2025
Fakülte Sekreteri – Mustafa KAPTI Raportör 26.09.2023  
 

3-FAKÜLTE  KURULU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof.Dr. Mustafa AKBULUT Dekan (Başkan) 08.01.2024 08.01.2027
Prof.Dr. Özgün KALKIŞIM Üye 04.12.2023 04.12.2026
Prof. Dr. Fatih SEYİS Üye 09.05.2022 09.05.2025
Prof. Dr. Keziban YAZICI Üye 02.05.2022 02.05.2025
Doç. Dr. Hatice Filiz BOYACI Üye 16.03.2023 16.03.2026
Dr.Öğr.Üyesi Arzu KARATAŞ Üye 12.05.2022 12.05.2025
Fakülte Sekreteri – Mustafa KAPTI Raportör 26.09.2023  
 

4-FAKÜLTE BÖLÜM BAŞKANLARI

Bölümün Adı Adı-Soyadı/Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Tarla Bitkileri Prof.Dr. Fatih SEYİS 09.05.2022 09.05.2025
Bahçe Bitkileri Prof.Dr. Özgün KALKIŞIM 04.12.2023 04.12.2026
 

5-ÖĞRENCİ KABUL (YATAY GEÇİŞ) KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Doç. Dr. Ümmü Özgül KARAGÜZEL Başkan (Bahçe Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  
Doç .Dr. Hatice Filiz BOYACI Üye (Bahçe Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  
Arş.Gör.Dr. Nalan BAKOĞLU Üye (Bahçe Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  
Prof. Dr. Fatih SEYİS Başkan (Tarla Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  
Dr. Öğr. Üyesi Emine YURTERİ Üye (Tarla Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  
Arş.Gör.Dr.  Aysel ÖZCAN AYKUTLU Üye (Tarla Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  
 

6-BÖLÜM İNTİBAK KOMİSYONLARI

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Doç. Dr. Ümmü Özgül KARAGÜZEL Başkan (Bahçe Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  
Doç .Dr. Hatice Filiz BOYACI Üye (Bahçe Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  
Arş.Gör.Dr. Nalan BAKOĞLU Üye (Bahçe Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  
Prof. Dr. Fatih SEYİS Başkan (Tarla Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  
Dr.Ö ğr. Üyesi Emine YURTERİ Üye (Tarla Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  
Arş. Gör.Dr. Aysel ÖZCAN AYKUTLU Üye (Tarla Bitkileri Bölümü) 28.07.2023  

7-BİRİM DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOORDİNATÖRLERİ

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI  (Tarla BB) Mevlana Program Koordinatörü 03.02.2021  
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI  (Tarla BB) Farabi Koordinatörü 03.02.2021  
Dr. Öğr. Üyesi Emine YURTERİ  (Tarla BB) Erasmus Koordinatörü 03.02.2021  
Dr. Öğr. Üyesi Handan KARAOĞLU (Tarla BB) Bologna Koordinatörü 03.02.2021  
Prof. Dr. Keziban YAZICI (Bahçe BB) Mevlana Program Koordinatörü 03.02.2021  
Prof. Dr. Özgün KALKIŞIM (Bahçe BB) Farabi Koordinatörü 03.02.2021  
Dr. Öğr. Üyesi Arzu KARATAŞ (Bahçe BB) Erasmus Koordinatörü 03.02.2021  
Doç.Dr. Ümmü Özgül KARAGÜZEL (Bahçe BB) Bologna Koordinatörü 06.04.2023  
         
 
 

8-İÇ KONTROL KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Keziban YAZICI Başkan    
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI Üye    
Dr. Öğr. Üyesi Handan KARAOĞLU Üye    
Fakülte Sekreteri – Mustafa KAPTI Üye 26.09.2023  
Bilgisayar İşletmeni - Emine KANTARCI Üye    
 
9-BURS-YEMEK YARDIMI VE KISMI ZAMANLI ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI Başkan 26.10.2021  
Doç. Dr. Hatice Filiz BOYACI Üye 20.10.2023  
Dr. Öğr. Üyesi Handan KARAOĞLU Üye 26.10.2021  
 

10-SOSYAL-KÜLTÜREL VE SPORTİF ETKİNLİK KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Arş.Gör.Dr. Damla TURAN BÜYÜKDİNÇ Temsilci 27.10.2023  
 

11-BİRİM ENERJİ YÖNETİM KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI Başkan 28.02.2022  
Arş. Gör. Haydar KÜPLEMEZ Üye 28.02.2022  
Fakülte Sekreteri – Mustafa KAPTI Üye 09.11.2023  
 

12-MEZUNİYET KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI Başkan 2021  
 

13-KALİTE KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Mustafa AKBULUT Dekan (Başkan)  08.01.2024 08.01.2027
Dr. Öğr. Üyesi Önder ALBAYRAK Dekan Yardımcısı - Komisyon Üyesi 18.01.2024 18.01.2027
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI Birim Temsilcisi 13.10.2022 13.10.2025
Prof. Dr. Özgün KALKIŞIM Komisyon Üyesi 13.10.2022 13.10.2025
Prof. Dr. Keziban YAZICI Komisyon Üyesi 13.11.2023 13.11.2026
Doç. Dr. Hatice Filiz BOYACI Komisyon Üyesi 13.10.2022 13.10.2025
Dr. Öğr. Üyesi Emine YURTERİ Komisyon Üyesi 13.10.2022 13.10.2025
Fakülte Sekreteri – Mustafa KAPTI Raportör - Komisyon Üyesi 13.11.2023 13.11.2026
Hüseyin BAYDEMİR (Öğrenci) Komisyon Üyesi    
 

14-ANKET KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI Başkan 29.12.2021  
Dr. Öğr. Üyesi Handan KARAOĞLU Üye 29.12.2021  
Dr. Öğr. Üyesi Arzu KARATAŞ Üye 29.12.2021  
Arş.Gör.Dr.. Nalan BAKOĞLU Üye 29.12.2021  
Arş.Gör. Haydar KÜPLEMEZ Üye 29.12.2021  
       
 

15-BİRİM / PROGRAM AKREDİTASYON SORUMLULARI

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI Birim Akreditasyon Temsilcisi / Sorumlusu 22.01.2021  
Doç. Dr. Ümmü Özgül KARAGÜZEL Bahçe Bitkileri Bölümü Sorumlusu 06.04.2023  
Dr. Öğr. Üyesi Handan KARAOĞLU Tarla Bitkileri Bölümü Sorumlusu 22.01.2021  
 

16-AKADEMİK DANIŞMANLAR

Unvanı Adı-Soyadı Program/Sınıf Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Doç. Dr. Hatice Filiz BOYACI Bahçe Bitkileri Bölümü / 1. Sınıf 16.08.2023  
Prof. Dr. Keziban YAZICI Bahçe Bitkileri Bölümü / 2. Sınıf 16.08.2023  
Prof. Dr. Mustafa AKBULUT Bahçe Bitkileri Bölümü / 3. Sınıf 16.08.2023  
Prof. Dr. Özgün KALKIŞIM Bahçe Bitkileri Bölümü / 4. Sınıf 16.08.2023  
Dr. Öğr. Üyesi Emine YURTERİ Tarla Bitkileri Bölümü / 1. Sınıf 16.08.2023  
Prof. Dr. Fatih SEYİS Tarla Bitkileri Bölümü / 2. Sınıf 16.08.2023  
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI Tarla Bitkileri Bölümü / 3. Sınıf 16.08.2023  
Dr. Öğr. Üyesi Handan KARAOĞLU Tarla Bitkileri Bölümü / 4. Sınıf 16.08.2023  
 

17-ORTAK DERS KOORDİNATÖRLERİ

Unvanı Adı-Soyadı Dersin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Doç. Dr. Ümmü Özgül KARAGÜZEL Türk Dili 21.09.2023  
Doç. Dr. Ümmü Özgül KARAGÜZEL Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 21.09.2023  
Doç. Dr. Ümmü Özgül KARAGÜZEL Yabancı Dil (İngilizce) 21.09.2023  
 

18-BİRİM WEB SAYFASI YETKİLİSİ

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Mustafa AKBULUT Yetkili    
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI Yetkili    
Fakülte Sekreteri -  Mustafa KAPTI Yetkili    
 

19-PAYDAŞ GERİ BİLDİRİM SİSTEMİ SORUMLUSU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Fakülte Sekreteri -  Mustafa KAPTI Yetkili    
 

20-BİRİM TİCARİ ÜNİTELER BİRİM DENETLEME KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Doç.Dr. Ümmü Özgül KARAGÜZEL Öğretim Üyesi 19.10.2023  
Fakülte Sekreteri -  Mustafa KAPTI Fakülte Sekreteri 19.10.2023  
Emine KANTARCI Bilgisayar İşletmeni 19.10.2023  
 

21-BİRİM YÖK VAKIF AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
       Bahçe Bitkileri  Bölümü         Prof. Dr. Özgün KALKIŞIM Başkan 05.01.2023 05.01.2025
          Bahçe Bitkileri  Bölümü         Prof. Dr. Keziban YAZICI Üye 05.01.2023 05.01.2025
            Bahçe Bitkileri  Bölümü    
Araş.Gör. Burcu GÖKSU KARAOĞLU
Üye 05.01.2023 05.01.2025
            Tarla Bitkileri Bölümü                     Prof.Dr. Fatih SEYİS          Başkan 05.01.2023 05.01.2025
               Tarla Bitkileri Bölümü         Dr.Öğr.Üyesi Emine YURTERİ   Üye 05.01.2023 05.01.2025
             Tarla Bitkileri Bölümü        
Dr.Öğr.Üyesi Handan KARAOĞLU
Üye 05.01.2023 05.01.2025
   

22-BAHÇE BİTKİLERİ BÖLÜM AKREDİTASYON KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Özgün KALKIŞIM Başkan 20.01.2021  
Prof. Dr. Mustafa AKBULUT Üye 20.01.2021  
Prof. Dr. Keziban YAZICI Üye 20.01.2021  
Dr. Öğr. Üyesi Arzu KARATAŞ Üye 20.01.2021  
Araş.Gör.Dr. Damla Turan BÜYÜKDİNÇ Raportör 20.01.2021  
 

23-TARLA BİTKİLERİ BÖLÜM AKREDİTASYON KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Emine YURTERİ Başkan    
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI Üye    
Prof. Dr. Fatih SEYİS Üye    
Dr. Öğr. Üyesi Handan KARAOĞLU Üye    
Araş.Gör.Dr. Muhammed İkbal ÇATAL Raportör    
 

24-ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİM TEMSİLCİSİ

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Emine YURTERİ Engelli Öğrenci Birim Temsilcisi Üye 09.12.2022  
 
 

25-STAJ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Unvanı Adı-Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Keziban YAZICI (Bahçe BB) Başkan 21.12.2023 21.12.2026
Doç. Dr. Hatice Filiz BOYACI(Bahçe BB)  Üye 21.12.2023 21.12.2026
Arş.Gör.Dr. Nalan BAKOĞLU (Bahçe BB) Üye 21.12.2023 21.12.2026
Dr. Öğr. Üyesi Emine YURTERİ (Tarla BB) Başkan 11.03.2022 11.03.2025
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI (Tarla BB) Üye 11.03.2022 11.03.2025
Arş.Gör.Dr.  Aysel ÖZCAN AYKUTLU (Tarla BB) Üye 11.03.2022 11.03.2025